XXIII. Székely Kupa 2016

0
850
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Múlt hétvégén (2016. szeptember 17-18) Zetelaka, Balatonfenyves, Balatonföldvár és Kismaros labdarúgói huszonharmadszor is összecsaptak, idén a Fonyódi pálya adott helyet a mérkőzéseknek. A szokásos menetrend szerint szombat az elődöntők, a vasárnap pedig a bronzmérkőzés és a döntő napja volt. Kismaros Balatonfenyvessel mérkőzött a harmadik helyért, és sikerült is megszereznie a dobogós helyet. A második Balatonföldvár lett, a Székely Kupát pedig a székelyek vitték haza, idén Zetelaka volt a legjobb.

A mérkőzés szünetekben 11-es rugó, dekázó és sörösüveg lövő verseny is volt, sőt még az is kiderült, hogy kinek a lába görbült a legszebben…

A győztesnek járó kupát és a helyezéseket az esemény díszvendége, Király Gábor 107-szeres válogatott kapus adta át.

Köszönjük a házigazda Fenyvesiek vendéglátását, és azt is, hogy elintézték a jó időt!

A Fortuna SC csapata – Fotó: Aradi Szilveszter

A Székely Kupa – Fotó: Aradi Szilveszter

A döntő – Fotó: Aradi Szilveszter

Király Gábor 107-szeres válogatott labdarúgó kapus és Orosz János, a Székely Kupa egyik alapítója, 1992-óta résztvevő, szervező – Fotó: Aradi Szilveszter

A harmadik helyért járó kupa – Fotó: Aradi Szilveszter