Először az alsó tagozatos diákok mutatták be szebbnél szebb és színesebbnél színesebb farsangi maskaráikat a Kismarosi Művélődési Ház színpadán február 3-án délután.
Ezt követően egy rövid, a favágók nehéz, ám – főleg ebédidőben – annál örömtelibb életét ábrázoló jelenettel lepték meg iskolatársaikat és szüleiket. A hetedikesek egy klasszikus mesét töltöttek meg humorral és adtak elő, míg a nyolcadikosok egy vérbeli maffiaháborúval nevettették meg a nagyérdeműt. A műsor után azok izgulhattak, akik vásároltak a tombolajegyekből, hiszen a sorsolás és a nyeremények átvétele következett. Az estet DJ Balage jóvoltából diszkó zárta.
Nagy köszönet neki, a diákoknak, a pedagógusoknak, valamint a szülői munkaközösség tagjainak a szervezésért és a lebonyolításért.
A farsangi buli képei: